Atomizerde Kullanılan Emiciler Nelerdir?

Teknolojinin bu denli gelişmediği ve elektronik sigaranın vermiş olduğu faydalar henüz bu kadar bilinmiyor iken bu elektronik sigaraları kullanmak hayli kolaydı. Silika emici madde olarak kullanılmakta iken elektronik sigara kullanıcılarının işi hayli kolaydı.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte değişim ve gelişimlerin yaşanması ile değişik metaryeller denenmeye başlanmıştır. Atomizerde kullanılan bu emici maddelerde yaşanan değişimlerden sonra duyulurluğu ve kullanımı artan emici maddelerin neler olduğu konusuna değinelim şimdide.

Müthiş Emilimin Baş Rolü: Selüloz Pamuk

Selüloz Pamuk

Güzellik ürünlerinin satıldığı mağazalarda kolaylık ile temiz edebileceğiniz selüloz pamuğunu, bazı insanlar suni ipek ile karıştırmaktadırlar. Bu karışıklığa sebebiyet vermemek için üzerinde yazılanları okumanız gerekmektedir.

Emilimi hayli iyi olup, daha az yanma ihtimali olmaktadır ve temiz kalabilmesi ile de kullanıcılar tarafıdnan çokça rağbet görmektedir. Temiz kaldığından dolayı çok sık surette yeniden ıslatmanıza gerek yoktur. Hem maddi açıdan hiçbir bireyi zorlamayacak kadar ucuz hem de müthiş bir emilim sağlamaktadır.

Damlatmalı Atomizer ile Kullanılan Bir Diğer Emici: Selüloz Suni İpek

Selüloz Pamuk

Materyallerde emilimi gayet hızlı bir şekilde gerçekleştirilen suni ipeğin yanma ihtimali yok denecek kadar azdır. Yapısında pek fazla e-likit tutamıyor olsa da damlatmalı atomizer kullanmak sizler için harika bir seçenek olabilir.

Pamuk kadar güvenilir olup olmadığı üzerine herhangi bir araştırma yapılmamış olmasa da insan yapımı olduğunu hatırlatmak isteriz. Ucuz ve harika emilim sağlaması pek çok kullanıcıyı selüloz suni ipeğe itmiştir.

Emilim Rekabetinin Bir Diğer Üyesi: Organik Japon Pamuğu

japon pamugu

Emici maddeler arasında hayli rekabet bulunmaktadır. Bu rekabetin bir diğer üyesi ise Japon pamuğudur. Japon pamuklarının farklı seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar beyazlatılmış ve beyazlatılmamış olmak üzere 2’ye ayrılır. Organik yani beyazlatılmamış olan seçeneği ile devam etmeniz daha sağlıklı olabilir.

Japon pamuğu ile emilimi sağlayabilmek için en iyi yol pamuğu 2 parçaya ayırıp daha sonra ise makas yardımı ile 2 parçaya ayırarak şeritler halinde yeniden kesmektir. Yapılan bu işlem pamuk yumağını kullanmaktan daha kolaydır. Zaman kaybetmek istemez iseniz doğrudan yumağı da kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli bir ürün istiyor iseniz Japon pamuğu tam size göredir.

Bir cevap yazın

Sohbeti aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?