Elektronik Sigara ile Yüksek Buhar Nasıl Yapılır?

Elektronik Sigara ile Yüksek Buhar Nasıl Yapılır?

Cloud Chasing ile elektronik sigara kullanırken yüksek miktarda buhar ortaya çıkartılır. Genellikle bitkisel gliserini yüksek e-likitleri kullanan elektronik sigara kullanıcıları yüksek miktarda buhar üretebilirler. Cloud Chasing extreme vaping olarak da adlandırılıyor, yani kısaca en fazla dumanı çıkartmaktır.

Asıl önemli ve karmaşık olan ise coil seçimidir. Coil seçerken hava alma kapasitesine yani airfflow genişliğine yuva sayısına ve genişliğine modunuzun pilinizin gücüne göre değişiklik gösterebilir. Genellikle her rda ya uyan ve en stabil coil sarımı standart dual coil çoğu profesyonel vaper da bunu kullanıyor.

buhar

Bu coil de en önemli unsur telin kalın olması ciddi duman performansı istiyorsanız 0,40 tel kullanmalısınız. Mod ve pil de önemli, eğer altın kaplama veya çift pil ile çalışan mekanik modunuz yoksa iş yapmaz. lektronik sigarayı uzun süredir kullananlar özellikle umuma açık yerlerde cloud chasing ile ilgili endişelerini dile getiriyorlar.

Cloud chasing karşıtları bu durumun elektronik sigara kullanımı hakkında negatif bir imaj bıraktığını, yüksek miktarda buharın elektronik sigara kullanmayan insanları rahatsız ettiğini dile getiriyorlar. Ancak cloud chasing sorumlu bir şekilde yapıldığında elektronik sigara kullanmayan veya cloud chasing yapmayan kişilerin de endişelenmesi için bir sebep yoktur.

Cloud chasing yapanlar için ise şüphesiz bu oldukça eğlenceli bir “spor” olduğu kabul edilmetedir. Dünyanın her yerinden birçok kullanıcı cloud chasing’in elektronik sigara modelleri kullanıcılara daha heyecan verici kıldığını söylüyor. Bazıları bunu arkadaşları ile birlikte eğlenmek için yaparken bazı kullanıcılar ise çok daha ciddi bir şekilde yarışmalarda mücadele ediyorlar.

Elektronik sigaranızla nasıl buhar oyunları yapabileceğinizi İnternet üzerinden araştırma yaparak da öğrenmeniz mümkün. Bu numaraları nasıl yapabileceğinizi ve buhar gösterilerinde nasıl uzmanlaşabileceğinizi öğrenmek biraz zaman alabilir. Yani şimdilik bu buhar gösterilerine izleyici olarak katılmakla yetineceksiniz.

Bir cevap yazın

Sohbeti aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?