Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Elektronik sigara nasıl kullanılır sorusu özellikle yeni başlayacak kişilerin en merak ettiği konudur. Elektronik sigara ile yeni tanışanlar elektronik sigaranın nasıl kullanıldığını bilmedikleri için akıllarında soru işaretleri oluşur. Bu soru işaretleri çözümlenmeden e-sigaraya başlamazlar. Elektronik sigara nasıl içilir sorusunun cevabı bu yazıdadır.

Elektronik Sigara Kullanımı

elektronikk sigara içimi

Elektronik sigara kullanımı için öncelikle likit gereklidir. Likit elektronik sigara kullanımı sırasında buharlaşarak ciğerlere çekilmek suretiyle kullanılır. Likit olmadan elektronik sigara çalışmaz. Diğer bir önemli  nokta ise bütün cihazlarında dahil olduğu içme şeklidir. Elektronik sigarayı çekerken cihaz aşağıya doğru tutmaktır. Cihaz yere paralel tutulmaz. Bunun nedeni ise aşağıya doğru tutulmadığı zaman ağza gelen likitlerdir. Tutuş yanlışlığı yüzünden elektronik sigaradan soğuyan bir çok insan vardır. Elektronik sigara nasıl içilir sorusunun iki kesin cevabı vardır. Elektronik sigara içerken dikkat edilmesi gerekenleri bilerek ilk etapta profesyonel bir vaping’ci olma yolunda ilerler ve sigarayı tamamen bırakabilirsiniz.

  • Elektronik sigara tankının içinde likit olduğundan emin olun
  • Tankın %80 e yakın bir doluluğun olması size güzel için sağlayacaktır
  • Atomizerin çalışıp çalışmadığını kontrol edin
  • Bataryanın şarj durumunun yeterliliği önemlidir

Yukarıda maddeler elektronik sigaraya başlarken ilk etapta önemli olan bilgilerdir ve ilk başlarda yeterli olacaktır. elektronik sigara genelde her modeli oldukça kolay kullanıma sahip cihazlardır. En teknolojik olanı bile aynı mantık ile çalışır. Elektronik sigara kullanımı kolaydır ve her hangi bir yetenek gerektirmez. nefes çekip üflemekten ibarettir ve buhar ve tat olarak tatmin edici olduğundan bir süre sonra normal sigaradan uzaklaşmanızı sağlar. Elektronik sigara nasıl kullanılır ile sizlere faydalı olmayı umut ediyoruz.

Elektronik Sigara Kullanımında Tutuş ve Likitin Önemi

esigara

Elektornik sigara kullanımında cihazı doğru tutma ve likitle bağlantısını bilmek oldukça önemlidir. E-sigaralarda en fazla şikayet edilen nokta likitin ağza gelerek acı tat bırakmasıdır. Bu durumdan rahatsız olan bir çok kişi cihazı kullanmayı bırakır. Bunun en kolay çözümü doğru bir tutuşla bu sorunu asla yaşamazsınız. Likit elektronik sigara sıvısı dır. Bu sıvılar cihazdaki tanka eklenerek içilir. Eğer buhar çekerken paralel tutarsanız tanktan sızarak ağzınıza likit gelebilir.Elektronik sigara nasıl kullanılır sorusunun cevabını sizler için hazırladık. Bir diğer husus ise çok fazla büyük nefeslerde de likit sızma olayı yaşanmaktadır. Sonuçta sigarayı bırakmak için kullanılan sağlık yardımcı olduğundan kullanırken biraz daha dikkatli olmak gereklidir. Elektronik sigara kullanımı hakkında bilinmesi gerekenler yazarak doğru kullanım ile sigaradan kısa sürede kurtulmanız mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

Sohbeti aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?