Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Ayarları ve Kullanımı

revenger-vapo

Vaporesso Revenger elektronik sigara sektöründe en beğenilen cihaz modellerinden biridir. Tasarımı ve üstün kalitesi ile kullanıcılardan ve elektronik sigara yorumcularından tam not almıştır.

Elektronik sigara kullanırken orta ve üst düzey kullanıcılar için oldukça ideal olan bir elektronik sigara modelidir. İlk defa mod tarzında cihaz kullanmak isteyenlerin akıllarının karıştıracak bir sürü ayar ve terim mevcuttur. Elektronik sigara sektöründe aklınıza takılan ve bilmediğiniz terimler için elektronik sigara terimler sözlüğü sayfamıza göz atabilirsiniz.

Vaporesso Revenger marka elektronik sigara kullanıcılarının merak ettiği cihaz ile ilgili tüm bilgileri, ayarları bu yazımızda okuyabilirsiniz. İlk başta kutu açılımı ile ilgili bilgiler ile başlamak daha doğru olacaktır.

Vaporesso Revenger Kutu Açılımı

Vaporesso Revenger kutu açılımı ilk etapta çekmece modeli kutu sitili ile dikkatler,i çekiyor. Cihazın kendisi gibi kutusu da oldukça şık olarak karşımıza çıkıyor.

Kutuda yer alan kırmızı ve siyah renk uyumu elinize mükemmel bir cihaz alacağınızın ilk belirtisidir.

Kaliteli bir ürün ancak kaliteli bir şekilde ambalajlanır. Vaporesso Revenger kutusunu ilk açtığınızda karşınıza beyaz büyük bir ambalaj karşınıza çıkıyor.

Kutunun içerisinde iki adet kullanım kılavuzu, şık ve kaliteli bir usb kablo, garanti ve uyarı belgesi yer alıyor.

USB kablonun kalitesi oldukça kaliteli kablo üzerinde yer alan vaporesso logosu markanın tüm cihaz ve yedek parçalarının ne kadar iyi bir kalitede yapıldığını gösteriyor.

Kutuyu açtınız ve karşınızda mükemmel bir kit çıkıyor. Hem cihaz hemde kutu detayları ile oldukça etkili ürün detayları harika.

Vaporesso Revenger Atomizer detaylarına gelecek olursak; Atomizer yapısı olarak diğer atomizerler ile arasında pek bir fark yoktur. Atomizerin yüzeyi kırmızı renk ile süslenmiştir.

vaporesso-kutu-inceleme

Hava akımı girişi dar olmakla birlikte iç atomizerin tepe kısmında toplanmıştır bu şekilde alacağınız tadın kalitesi de artacaktır ve bu düşünüldüğü için bu şekilde tasarlanmıştır.

Dahili ağızlık 810’dan biraz daha geniş şekilde tasarlanmıştır. İç duvar kısımları huni şeklinde olduğu için buharın gelme yoğunluğu oldukça idealdir.

Kaydırarak açılan likit dolum sistemi ile kolay bir dolum sağlanır. Bu durumda kullanıcılara kullanımı kolay bir tank sunar. Elektronik sigara likitinizi doldurmak için tasarlanmış dolum sistemi oldukça geniştir ve hava kanallarına likit sızdırma olayını yaşamazsınız.

Tankın taban kısmında yer alan elektrot gümüş elektrolize ile kaplanmış oksidasyona ve erozyona karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Elektrot vidası biraz dışarı çıkmıştır. Güvenli bir kullanım için coil mekanik modlarla kullanılmalıdır.

Kurulu halde gelen iç atomizer 0.15 ohm direncine sahiptir. 100w kadar çıkış gücünü destekler fakat yinede kullanım aralığı 80W olarak kullanılmalıdır.

İç atomizer çok iyi kalitedir ve avuca aldığınızda ağır bir his bırakır. Çok dikkatli ve titiz şekilde işlenerek cihaza dahil edilmiştir.

Kısaca Atomizer

Kısa şekilde açıklamak gerekirse iç atomizer yüksektir. 60W gücünde olan GT8 coil kullanıldığı zaman likit ile birlikte 200 çekişi destekler.

Üst üste çok sık çekiş yapmak istemeyenlerin kullanacağı oldukça ideal bir atomizerdir. 60W gücünde yer alan bir atomizer oldukça doyurucu şekilde buhar üretir. Mükemmel bir işçilik ile üretilen bu atomizer pratik bir kullanıma sahiptir.

Vaporesso Revenger Aerodinamik IML Panel İncelemesi

IML kalıp içi etiketleme olarak adlandırılır. Bu özellik cihazda kolayca fark edilir. Cihazın ön yüzünde yer alan sert katman yer alır, orta kısımda ise baskılı arka da ise plastik film katmanı yer alır.

Bu koruyucular cihazı çiziklerden koruyarak canlı renginin de korunması sağlanmaktadır. Panelde yer alan ayna yansıması da iyi bir his yaratmasının yanı sıra kişiselleştirilmiş bir özellikte sunar.

Panelin orta kısmında yer alan gri alüminyum alaşım yer alır. 510 bağlantı cihazın üst kısmında yer alır. Bu sayede atomizer modun aşınmasına neden olmaz. Mod alt kısımda yer alan delikler ise ısının yalıtılmasının dengeli olmasını sağlar.

rev-kutu

Ateşleme butonu yani power tuşu yüzeyi kavislidir. Buda konforlu bir ateşleme yapmanızı sağlar.

Cihazın batarya panel kısmı 3 adet mıknatıs ile sıkı sıkıya birleştirilmiştir. Bu kısımda cihazın çipinin yüksek ısınmalara karşı oluşturulmuş delikleri de görebilirsiniz.

Vaporesso Revenger Mod Detayları

Vaporesso Rrevenger mod elektronik sigara modelleri açısından bakıldığında oldukça iyi cihazlardan biridir. Modun dış görünüşü kırmızı, siyah, gri gibi farklı renklerden üretilmiştir.

Tuşun kullanım sırasında geri tepme refleksi oldukça iyidir. Mod yüzeyinin tasarımı oldukça ergonomiktir kullanım sırasında avuç içinde konforlu bir tutuş sağlar. Normal bir ağırlıkta olup ısı panelleri yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır.

Vaporesso revenger elektronik sigara modelinin tek kötü yanı modun üzerine ter ve parmak izlerinin kalmasıdır. Bunu önlemenin en iyi yolu ise cihazı sık sık silmenizdir.

Vaporesso Revenger Sistem Özellikleri

Vaporesso revenger cihaz ekstra olarak çok fonksiyonel bir tuş barındırır. Bunun en güzel tarafı ise yanlışla ateşleme yapma ihtimalinizin ortadan kalkması demektir.

Modunuzu açmak için ise 5 kez ateşleme tuşuna arka arkaya basmak gerekir. Menüye girdiğiniz takdirde ekranın sağ üst köşesinde çıkış modunda rezidans ve çıkış voltaj gücü görünür. Ekranın üçüncü satırında ise çıkış watt gücü yer alır.

revenger

 

Watt çıkış modu seçenekleri için üç kere fonksiyon tuşuna bakılmalıdır. Bunu anlamanın yolu VW watt çıkış modu CCW kullanıcının tanımladığı watt modudur. Cihazın ara yüzüne ulaşmak için ise fonksiyon tuşuna 2 sn uzun basılmalıdır. Akıllı şarj sistemi cihaza iyi bir özellik katmaktadır. Şarj sırasında bataryanın kapasitesinin yanı sıra bataryanızın dolması için gereken süreyi sizlere gösterir.

Sonuç olarak vaporesso revenger şık bir görünümün yanı sıra güçlü çip fonksiyonu ve mükemmel performans sağlamaktadır. 

Bir cevap yazın

Sohbeti aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?