Yurt Dışından Elektronik Sigara Getirmek

yurt dışından elektronik sigara getirtmek

Yurt dışından elektronik sigara getirmek elektronik sigaraya yeni başlayacaklar için merak konusudur. Yurt dışından elektronik sigara getirtmek hem risk içerir hemde nasıl bir ürün geleceğine dair sorunlar yaşarsınız.

Yurt Dışından Elektronik Sigara Getirtmek ve Riskleri

Yurt dışından elektronik sigara alma olayı bir çok içici tarafından gerçekleştirilen bir durum. Yurt dışından elektronik sigara almanın artı ve eksilerini sizler için araştırdık. Yeni başlayacaklar için veya yeni bir cihaz almak isteyenler için cazip gelen yurt dışından elektronik sigara alma durumumun oldukça büyük riskleri mevcuttur. Bu sitelerde var olan binlerce tedarikçinin farklı fiyatlara aynı ürünleri satması kafanızdaki soru işaretlerini iki katına çıkarır. Yurt dışından elektronik sigara alarak sadece daha ucuz cihaz almış olursunuz ucuza gelen elektronik sigara klon ürün olur. Yani klon ürün piyasa tabiriyle çakma sahte üründür. Bu cihazların üretim bedelleri yurt dışından getirilme maliyetleri düşünüldüğünde bu fiyatların neden bu kadar ucuz olduğu da tartışılacak ayrı bir konudur.

Sahte Ürün Riski

Yurt dışından elektronik sigara getirmenin en büyük sahte yani klon cihaz almaktır. Çünkü orjinal ürün satan bir tedarikçiyi bulmak neredeyse okyanusta inci bulmak kadar daha zordur. Eğer siparişiniz dışında bir ürün gelirse elektronik sigara veya likit bunları geri değişime göndermeniz en az 80 gün süren bir süreçtir ki günde bir paket sigara içen için bu oldukça maliyetli bir süreç olacaktır. Yurt dışından elektronik sigara getirtmek oldukça zor bir süreçtir.

Kargo Durumu

kargo bedeli konusu oldukça can sıkıcıdır. Çin sitelerinden verilen siparişler gemi yolu ile size gelecekler. Daha hızlı bir kargo gönderimi uçak yolu ile yapılır buda size bir cihaz parasından fazla bir maliyete neden olur. Üstelik bu sitelerden elektronik sigara almak için en az 30 ve 45 gün bir sürede gelme süresi aynı zamanda gümrükte takılma durumu da mevcuttur.

Satış Sonrası Destek

eğer yabancı diliniz yoksa bu firmalardan satış desteği almak oldukça zordur. Örneğin sitemizden alış veriş yaptığınızda size her türlü konuda satış sonrası desteği vermekteyiz. Fakat tedarikçilerden bu desteği almanız neredeyse imkansızdır. Satış öncesi ve sonrası elektronik sigara, kullanımı,likiti konusunda tam destek sağlanmaktadır.

Yurt dışından elektronik sigara aldığınız takdirde satış sonrası destek almayı tamamen aklınızdan çıkarın. Toptan almadığınızda sizi asla dikkate almayacaklardır. Elektronik sigarayı yurt dışından almayı düşünenlerin tüm bu sorunları hesaplayıp sonra sipariş vermeleri gereklidir.

Bir cevap yazın

Sohbeti aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?